Kredyty bez zaświadczeń

Zalety kredytów bez zaświadczeń

Na polskim rynku prężnie rozwija się sektor firm z branży pozabankowej, które oferują klientom niezwykle atrakcyjne pożyczki pieniędzy. Są to kredyty bez zaświadczeń o obecnej sytuacji finansowej, czy zarobkach członków rodziny. Wiele takich firm nie weryfikuje swoich potencjalnych klientów w BIK. Uproszczone procedury i brak zbędnych formalności sprawiają, że z tego rodzaju pożyczek chętnie korzysta wiele osób Polski. Jest to także korzystne rozwiązanie dla tych, którzy nagle znaleźli się w nieprzyjemnej sytuacji, kiedy potrzebowali nagłego przypływu gotówki.

Kredyty bez zaświadczeń – dlaczego warto z nich skorzystać?

Po pierwsze, kredyty bez zaświadczeń są rozwiązaniem niezwykle wygodnym – aby z nich skorzystać, nie musimy opuszczać swojego miejsca zamieszkania. Tego rodzaju pożyczki nie wymagają również gromadzenia rozmaitych dokumentów, czy dopełniania formalności. Jedynym dokumentem, którego potrzebujemy, jest nasz dowód osobisty. Pożyczki udzielane są online, praktycznie 24 godziny na dobę.

Konkretne zalety kredytów bez zaświadczeń

Po drugie, kolejną istotną zaletą takich kredytów jest szybkie tempo, w którym są one udzielane. Pieniądze niemalże w parę chwil trafiają na konto klienta – nawet w trakcie weekendu, kiedy większość normalnych placówek bankowych nie pracuje.

Klient też ma wybór…

Zazwyczaj klient ma prawo, aby samodzielnie ustalić, przez jaki okres czasu będzie obowiązywał go dany kredyt oraz na ile rat go rozłoży.