Kredyty online na weekend

Jak wnioskować o kredyty online na weekend ?

Co zrobić gdy w sobotę rano okaże się, że mamy sytuację awaryjną, pilnie potrzebujemy pieniędzy i jedynym wyjściem jest kredyt, a banki są zamknięte ? Wtedy pozostaje nam tylko znaleźć kredyty online na weekend oferowane przez pozabankowe firmy pożyczkowe.

Czym różni się pozabankowa firma pożyczkowa od banku ?

Przede wszystkim pozabankowe firmy pożyczkowe zajmują się głównie pożyczaniem pieniędzy. A banki mają w ofercie mnóstwo innych produktów jak osobiste konta bankowe, lokaty czy kredyty dla firm. Jednak obie jednostki muszą stosować się do przepisów polskiego prawa i pożyczają pieniądze legalnie. Także muszą przedstawić tabele opłat i regulamin przed podpisaniem umowy.

A zatem jeśli jesteś zainteresowany jednym z kredytów
online udzielanych w weekend dobrze trafiłeś !

Jest wiele firm, które udzielają kredytów online także w weekend. Na przykład Alfa Kredyt wypłaca pieniądze w weekendy od 9 do 22. Z kolei Ekstrapofrtel w godzinach 9-18, a Filarum od 8 do 22. Jednak najważniejsze jest w jakim banku mamy konto, ponieważ to nie firmy pożyczkowe blokują przelew, a po prostu niektóre systemy bankowe nie księgują w weekend pieniędzy. Warto mieć więc konto w jednym z tych banków: Alior, Pekao, PKO BP, BZ WBK, Millenium czy mBank, aby w weekend móc nie tylko pożyczyć pieniądze, ale też je dostać na swoje konto w 5 minut.