Kredyty online udzielane w 15 minut

Kredyty online udzielane w 15 minut

Niektóre banki i pozabankowe firmy pożyczkowe kuszą klientów obietnicą udzielenia im kredytu online w 15 minut. W niektórych wypadkach to się sprawdza, ale co należy zrobić, aby tak szybko dostać do ręki pożyczone pieniądze?

Kredyty online są udzielane szybko i bezpiecznie
nawet w ciągu 15 minut od wysłania wniosku.

Przede wszystkim kredyty online udzielane w 15 minut w dni robocze są najszybszą opcją. Niektóre firmy pożyczkowe weryfikują wnioski o pożyczki także w weekendy, ale to trzeba przeczytać w regulaminie albo zakładkach godziny otwarcia.

Zanim wybierzesz jeden z kredytów online
udzielanych w 15 minut przygotuj najpotrzebniejsze
dane dla szybkiego wypełnienia wniosku.

Żeby wypełnić taki wniosek trzeba tylko wejść na stronę wybranej przez siebie firmy, poczytać o warunkach pożyczki, sprawdzić koszty i zabrać się za wypełnianie ankiety online. Do wypełnienia formularza przyda się nam dowód osobisty oraz login i hasło do swojego konta bankowego online, ponieważ w kolejnym kroku trzeba będzie dokonać małej opłaty (1 Gorsz lub 1 Złoty) na rzecz firmy pożyczkowej, która po przelewie potwierdzi sobie nasze dane. Nie trzeba skanować dowodu czy zaświadczenia o zarobkach.

Skoro kredyty online udzielane w 15 minut są tak
popularne to czy zdarza się, że trwa to dłużej ?

Wszystko zależy od tego, ile w danym momencie firma ma zgłoszeń do weryfikacji. Na przykład w poniedziałki i piątki jest ich najwięcej. Ponadto ważne jest w jakim banku mamy konto, bo nie każdy przelew przychodzi w 15 minut, czasem trwa to nawet dzień roboczy.